влевовправо

Велосипед RoyalBaby Little Swan 16 Official UA 2023 рожевий RB16-18-PNK
- В наличии 2 ед.
- Код: RB16-18-PNK
6 954 ₴
+380 (96) 119-09-00
Інтернет замовлення
- +380 (66) 463-40-63Viber-інтернет замовлення
- +380 (63) 679-97-75ВелоБайк-Сихів
- +380 (63) 113-66-37ВелоБайк-Винники
- +380 (96) 386-83-83Співробітництво та пропозиції
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Дитячий велосипед RoyalBaby LITTLE SWAN це зручний та якісний велосипед з "лебединою" геометрією рами розроблений спеціально для дівчаток.
В комплектаці велосипеда дзвінок, бічні колеса, кошик для речей та іграшок
- Вік дитини від 4 до 6 років;
- Зріст дитини 105-135 см;
- Вага велосипеда 9,7 кг;
- Довжина велосипеда 112 см;
- Рама: сталь
- Рама окрашена якісною фарбою.
- Розмір коліс: 16 дюймів
- Висота керма: 76-84 см
- Висота сидіння: 53-65 см
Дуже рекомендуємо цю модель велосипеда Літтл Свон для дівчат.

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Royal Baby |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 9.7 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Диаметр колеса/диска | 16" |
| Рост велосипедиста | 105-130 |
| Цвет | Розовый |
| Конструкция вилки | Жесткая |
| Количество колес велосипеда | 2+2 |
| Материал изготовления рамы | Сталь |
| Надувные колеса | Да |
| Передний тормоз | Ободной механический |
| Год выпуска | 2023 |
| Состояние | Новое |
| Пол | Для девочек |
| Тип амортизации | Без амортизации |
| Тип велосипеда | Детский |
| Форм фактор рамы | Цельная |
| Дополнительные характеристики | |
| Багажная корзина | Спереди |
| Звонок | Да |
| Защита цепи | Да |
| Крылья | Да |
| Регулировка высоты сиденья | Да |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 112 см |
- Цена: 6 954 ₴





