влевовправо

Велосипед RoyalBaby Freestyle Steel 18 Official UA 2023 синій RB18B-6-BLU
- Готово к отправке
- Код: RB18B-6-BLU
6 396 ₴
+380 (96) 119-09-00
Інтернет замовлення
- +380 (66) 463-40-63Viber-інтернет замовлення
- +380 (63) 679-97-75ВелоБайк-Сихів
- +380 (63) 113-66-37ВелоБайк-Винники
- +380 (96) 386-83-83Співробітництво та пропозиції
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Дитячий велосипед RoyalBaby FREESTYLE в комплектаці велосипеда є фляготримач та фляга, набір ключів та бічні колеса
- Рама окрашена якісною фарбою, в стильному синьому кольорі.
- розмір коліс 18";
- рама: стальна;
- ручне гальмо на переднє колесо
- вага 12.65 кг;
- довжина 124 см;
- висота сидіння 55-70 см;
- висота керма 78-87 см;
- вік дитини від 5-7 років;
- зріст дитини 115-145 см.

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Royal Baby |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 12.65 кг |
| Возрастная группа | От 5 до 7 лет |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Диаметр колеса/диска | 18" |
| Цвет | Синий |
| Конструкция вилки | Жесткая |
| Количество колес велосипеда | 2+2 |
| Материал изготовления рамы | Сталь |
| Надувные колеса | Да |
| Передний тормоз | Ободной механический |
| Год выпуска | 2023 |
| Состояние | Новое |
| Пол | Унисекс |
| Тип велосипеда | Детский |
| Форм фактор рамы | Цельная |
| Дополнительные характеристики | |
| Багажник | Нет |
| Звонок | Да |
| Защита цепи | Да |
| Крылья | Нет |
| Педали | Платформенные |
| Регулировка высоты сиденья | Да |
| Регулировка подъема руля | Да |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 124 см |
- Цена: 6 396 ₴




