влевовправо

Велосипед RoyalBaby Space Shuttle 18" Official UA 2023 чорний RB18-22-BLK
- Готово к отправке
- Код: RB18-22-BLK
11 508 ₴
+380 (96) 119-09-00
Інтернет замовлення
- +380 (66) 463-40-63Viber-інтернет замовлення
- +380 (63) 679-97-75ВелоБайк-Сихів
- +380 (63) 113-66-37ВелоБайк-Винники
- +380 (96) 386-83-83Співробітництво та пропозиції
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Дитячий велосипед на магнієвій рамі RoyalBaby SPACE SHUTTLE на дискових гальмах та 18 дюймових колесах.
Переваги магнієвої рами:
- стійка до корозії і не боїться механічних пошкоджень
- стійкість до високих навантажень, вібраційна міцність
- внутрішня проводка гальмівних тросів
- фарба якої покритий метал є гіпоалергенною також стійка до пошкоджень і вигорання
Якісна збірка, стильний дизайн.
- Ростовка: 18 дюймів-115-140 см, вік 5-7 років
- розмір коліс 18"
- рама: магнієвий сплав
- вага велосипеда 11 кг
- довжина велосипеда 128 см
- висота сидіння 55-70 см
- висота керма 78-87 см
- в комплектації: бічні колеса.

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Royal Baby |
| Вес | 11 кг |
| Возрастная группа | От 5 до 7 лет |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Диаметр колеса/диска | 18" |
| Задний тормоз | Дисковый механический |
| Рост велосипедиста | 120-145 |
| Цвет | Черный |
| Конструкция вилки | Жесткая |
| Количество колес велосипеда | 2+2 |
| Материал изготовления рамы | Магниевый сплав |
| Надувные колеса | Да |
| Передний тормоз | Дисковый механический |
| Год выпуска | 2025 |
| Состояние | Новое |
| Пол | Унисекс |
| Тип амортизации | Без амортизации |
| Тип велосипеда | Детский |
| Форм фактор рамы | Цельная |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 128 см |
- Цена: 11 508 ₴





