
Самокат трюковий з пегами Explore Leidart 600 110мм
- В наличии 1 ед.
- Код: 99954235
4 230 ₴
+380 (96) 119-09-00
Інтернет замовлення
- +380 (66) 463-40-63Viber-інтернет замовлення
- +380 (63) 679-97-75ВелоБайк-Сихів
- +380 (63) 113-66-37ВелоБайк-Винники
- +380 (96) 386-83-83Співробітництво та пропозиції
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Самокат Explore LEIDART 600 з пегами для трюків.
Рекомендований ріст 140-165 см
Кермо: Т-подібне, посилене сталь HTQ 195
Висота керма від землі: 83 см
Висота керма від деки: 75 см
Розмір керма (висота/ширина): 58*57 см
Компресія: HIC
Підшипники: не інтегровані
Хомут (затискач): 3х болтовий, класичний
Дека: алюмінієвий сплав 6061 Military Grade, загартування Т6
Розмір деки : 50*11 см
Вилка: IHC
Колеса: 110 мм, металевий сердечник
Поліуретан жорсткість 82А
Підшипники: ABEC 7
Вага: 3,3 кг
Максимальне навантаження: 100 кг
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Explore |
| Вес | 3.5 кг |
| Возрастная группа | Без ограничений |
| Диаметр колеса | 110 мм |
| Цвет | Черный |
| Конструкция | Цельная |
| Количество колес | 2 |
| Максимальная нагрузка | 100 кг |
| Материал рамы | Алюминий |
| Особенности | Ножной тормоз |
| Состояние | Новое |
| Тип | Трюковый |
- Цена: 4 230 ₴

