влевовправо

Самокат трюковий Explore Leone HIC 120мм для трюків
- В наличии 2 ед.
- Код: AS120806
5 754 ₴
+380 (96) 119-09-00
Інтернет замовлення
- +380 (66) 463-40-63Viber-інтернет замовлення
- +380 (63) 679-97-75ВелоБайк-Сихів
- +380 (63) 113-66-37ВелоБайк-Винники
- +380 (96) 386-83-83Співробітництво та пропозиції
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Самокат для виконання різноманітних трюків та прижків Explore LEONE
- Кермо: сталь.
- Хомут: сталь, 3-х болтовий.
- SCS (Standart Compression System) - надійна система компресія, хомут тримає одночасно вилку і кермо, затискається спеціальним болтом і якорем, встановленим у вилці.
- Діаметр коліс - 120 мм.
- Жорсткість коліс - 82А.
- Підшипники - АВЕС 9.
- Платформа - алюмінієва 6061
- Рекомен-дованих вік - від 7 років.
- Максимальні навантаження на самокат - до 100 кг.
- Вага : 3.9 кг
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Explore |
| Вес | 3.6 кг |
| Возрастная группа | Без ограничений |
| Диаметр колеса | 120 мм |
| Цвет | Синий |
| Конструкция | Цельная |
| Количество колес | 2 |
| Максимальная нагрузка | 100 кг |
| Материал рамы | Алюминий |
| Особенности | Ножной тормоз |
| Состояние | Новое |
| Тип | Трюковый |
- Цена: 5 754 ₴


