влевовправо

Велосипед RoyalBaby Jenny Girl 18 Official UA білий 2023 RB18G-4-PNK
- Готово к отправке
- Код: RB18G-4-PNK
7 368 ₴
+380 (96) 119-09-00
Інтернет замовлення
- +380 (66) 463-40-63Viber-інтернет замовлення
- +380 (63) 679-97-75ВелоБайк-Сихів
- +380 (63) 113-66-37ВелоБайк-Винники
- +380 (96) 386-83-83Співробітництво та пропозиції
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Дитячий велосипед RoyalBaby Jenny Girl на 18 дюймових колесах та стальній рамі.
Дуже гарний велосипед для дівчинки зростом від 115 - 145 см.
Велосипеди від виробника RoyalBaby це перш за все якісні екологінчні матеріали з якого виготовляють, стильний дизайн та безпека.
Дизайнери при виробництві цього велосипеда приділили особливу увагу деталям: м'які ручки керма, корзинка, зручне ергономічне сідло з ручкою, для легкої переноски велосипеда, бокові колеса.
В комлекті дзвінок, бічні колеса, кошик для речей та іграшок
- Вік дитини від 5 до 7 років
- Зріст дитини 115-145 см
- Вага велосипеда 12 кг
- Довжина велосипеда 122 см
- Висота сидіння 55-70 см
- Висота керма 78-87 см
- Розмір коліс 18"
- Рама: сталь.

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Royal Baby |
| Вес | 12 кг |
| Возрастная группа | От 5 до 7 лет |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Диаметр колеса/диска | 18" |
| Рост велосипедиста | 120-145 |
| Цвет | Белый |
| Конструкция вилки | Жесткая |
| Количество колес велосипеда | 2+2 |
| Материал изготовления рамы | Сталь |
| Надувные колеса | Да |
| Передний тормоз | Ободной механический |
| Год выпуска | 2023 |
| Состояние | Новое |
| Пол | Для девочек |
| Тип амортизации | Без амортизации |
| Тип велосипеда | Детский |
| Форм фактор рамы | Цельная |
| Дополнительные характеристики | |
| Багажная корзина | Спереди |
| Защита цепи | Да |
| Съемные вспомогательные колеса | Да |
| Педали | Платформенные |
| Регулировка высоты сиденья | Да |
| Регулировка подъема руля | Да |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 122 см |
- Цена: 7 368 ₴




