влевовправо

Вилка 26" Suntour XCM 1" SF9 100мм різьбова чорна SF9-XCM-1-D+V
- Готово к отправке
- Код: SF9-XCM-1-D+V
3 900 ₴
+380 (96) 119-09-00
Інтернет замовлення
- +380 (66) 463-40-63Viber-інтернет замовлення
- +380 (63) 679-97-75ВелоБайк-Сихів
- +380 (63) 113-66-37ВелоБайк-Винники
- +380 (96) 386-83-83Співробітництво та пропозиції
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Велосипедна стальна вилка Suntour XCM SF9 26" підходить на дискові гальма.
- Модель: Suntour XCM SF9
- Діаметр колеса 26".
- Хід: 100 мм
- Шток: 1" різьбовий
- Матеріал виготовлення: сталь.
- Колір: чорний.

| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | SR Suntour |
| Вес | 1990 г |
| Диаметр колеса/диска | 26" |
| Крепление тормозов | только Disc |
| Назначение | Кросс-кантри MTB |
| Состояние | Новое |
| Тип амортизации | Амортизационная |
| Тип штока | Прямой |
| Ход вилки | 100 мм |
| Користувацькi характеристики | |
| Рульова | 1-1/8" |
- Цена: 3 900 ₴


