Описание
Характеристики
Информация для заказа
Бюджетні дитячі санчата від українського виробника.
- Якісно профарбовані, нанесено подвійний шар фарби та закріплено лаком.
- Округла труба діаметром 32 мм забезпечить легке ковзання і хорошу стійкість.
- На санках з легкістю можна катати одночасно двох діток.
- Додатково можна встановити дитячий зимовий конверт, для більш довгих прогулянок.
- Мотузка в комплект не входить
- Колір зелений
- Довжина сидіння: 60 см.
- Ширина сидіння: 34 см.
- Висота санок від землі 24 см.
- Висота (від землі) батьківської ручки: 100 см.
- Є в наявності різні кольори, уточняйте у менеджера.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Украина ТД |
| Страна производитель | Украина |
| Тип | Санки-салазки |
| Материал | Металл |
| Количество мест | 2 |
| Возрастная группа | От 10-ти месяцев |
| Максимальная нагрузка | 110 кг |
| Особенности | Ручка-толкатель, Съемная спинка |
| Цвет | Зелёный |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Нет |
| Состояние | Новое |
| Размеры | |
| Длина | 97 см |
| Ширина | 46 см |
| Высота | 24 см |
| Масса | 4 кг |
- Цена: 1 595 ₴


