
Велосипед Kinetic Crystal 29" рама 20" 2023 Синій 23-412
- Готово к отправке
- Код: 23-412
20 300 ₴
+380 (96) 119-09-00
Інтернет замовлення
- +380 (66) 463-40-63Viber-інтернет замовлення
- +380 (63) 679-97-75ВелоБайк-Сихів
- +380 (63) 113-66-37ВелоБайк-Винники
- +380 (96) 386-83-83Співробітництво та пропозиції
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Велосипед Kinetic Crystal 2023 гірський велосипед.
Його обвіс бюджетного рівня, але для міських покатушок цього буде достатньо. Всі комплектуючі оригінальні від виробників Shimano, Tektro, Prowheel.
- Розмір колеса: 29"
- 20 - ріст 180-195 см
- Колір: Синій
- Рама Алюміній 6061, формовані труби, рульова 1.1/8", дропаути 135мм
- Вилка Uding H1 хід 100мм, алюмінієва, пружинно-еластомірна, гідравлічний локаут
- Шатуни Prowheel MPE-301, алюміній, довжина шатуна 170мм, 22-32-42T
- Передній Перемикач Shimano Tourney FD-TY300
- Задній Перемикач Shimano Altus RD-M310, 8 швидкостей
- Ручки Перемикання Shimano ST-EF500, 3/8 швидкостей
- Гальма Tektro M280, дискові механічні, ротор 160 мм
- Обода MH20, алюмінієві, подвійні, 32сп
- Покришки CST 29х2.1"
- Втулки KT68F/R, алюміній, дискові гальма, 32сп
- Спиці SLE, сталеві, чорні
- Каретка NECO. Картридж, промпідшипник, 68x118мм
- Педалі VP-536
- Сідло Kinetic
- Підсідельний Штир Алюміній, ∅31.6, довжина 350мм
- Винос Алюміній, ∅31.8, підйом 7°, довжина 90мм
- Кермо ∅31.8, ширина 680мм
- Ланцюг KMC Z8-1
- Касета Shimano HG-200, 8 швидкостей, 12-32T
- Додатково Підніжка
- Компанія Pro Bicycle Group залишає за собою право вносити зміни в комплектацію товару.

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | KINETIC |
| Пол | Унисекс |
| Тип велосипеда | Горный MTB |
| Возрастная группа | С 12 лет |
| Страна производитель | Украина |
| Диаметр колеса/диска | 29" |
| Размер рамы | 20" |
| Задний тормоз | Дисковый механический |
| Материал изготовления рамы | Алюминиевый сплав |
| Тип амортизации | Передний |
| Передний тормоз | Дисковый механический |
| Количество скоростей | 24 |
| Форм фактор рамы | Цельная |
| Цвет | Черный |
| Конструкция вилки | Пружинная |
| Ход вилки | 100 мм |
| Рост велосипедиста | 180-195 |
| Год выпуска | 2023 |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Переключение скоростей | Ручное |
| Дополнительные характеристики | |
| Крылья | Нет |
| Багажник | Нет |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 145 см |
| Ширина | 20 см |
| Высота | 80 см |
- Цена: 20 300 ₴

