влевовправо

Велосипед Ghost MISS 2000 26" рама RH52 dark grey/purple/white14MS4537
- Нет в наличии
- Код: 14MS4537
32 500 ₴
+380 (96) 119-09-00
Інтернет замовлення
- +380 (66) 463-40-63Viber-інтернет замовлення
- +380 (63) 679-97-75ВелоБайк-Сихів
- +380 (63) 113-66-37ВелоБайк-Винники
- +380 (96) 386-83-83Співробітництво та пропозиції
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Стильний велосипед створений спеціально для спортивного і витривалого жіночого тіла. З таким велосипедом як MISS2000 багатоденні тури по бездоріжжю абсолютно нестрашні.
А трендовий дизайн, що, згодіться, дуже важливо для жінок, підкреслить стиль жінок. Адже чорний – завжди в моді.
Чудово підходить для міста, туризму, крос-кантрі, Трейл.
- Розмір рами: RH52 - 180 - 190см
- Тип гальм: дискові гідравлічні
- Кількість швидкостей: 27
- Рама: Miss Alloy PG
- Рульова колонка: Ghost-14106
- Вилка: Rock Shox XC 28 PopLoc 100 мм
- Система шатунів: Shimano FCM 371 44-32-22 / 11-32
- Передній перемикач швидкостей: Shimano Acera
- Задній перемикач швидкостей: Shimano Deore 9-швид
- Ручки перемикання (манетки): Shimano Altus SL
- Гальма: Tektro HDC 330 Disc 160 мм
- Обода: Alex TD 19
- Втулки: SRAM 306
- Шини: Schwalbe Smart Sam 2.1
- Кермо: Ghost Low Rizer Light 660 мм 31.8 мм
- Винос керма: Ghost AS-DC 1 31.8 мм
- Підсідельний штир: Ghost Light SP DC 1 31.6 мм
- Сідло: Ghost VL 4212 Lady
- Вага: 13.4 кг
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ghost |
| Пол | Женский |
| Тип велосипеда | Горный MTB |
| Возрастная группа | С 12 лет |
| Страна производитель | Германия |
| Диаметр колеса/диска | 26" |
| Размер рамы | L (175-190 см) |
| Задний тормоз | Дисковый гидравлический |
| Материал изготовления рамы | Алюминиевый сплав |
| Тип амортизации | Передний |
| Передний тормоз | Дисковый гидравлический |
| Количество скоростей | 27 |
| Форм фактор рамы | Цельная |
| Цвет | Фиолетовый |
| Конструкция вилки | Пружинно-масляная |
| Ход вилки | 100 мм |
| Вес | 13.1 кг |
| Надувные колеса | Да |
| Год выпуска | 2014 |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Переключение скоростей | Ручное |
| Дополнительные характеристики | |
| Крылья | Нет |
- Цена: 32 500 ₴






