
Велосипед Kellys Cool Tool 26" рама 21" 2013 чорний/зелений 201335221
- Готово к отправке
- Код: 20133521
28 000 ₴
- +380 (66) 463-40-63Viber-інтернет замовлення
- +380 (63) 679-97-75ВелоБайк-Сихів
- +380 (63) 113-66-37ВелоБайк-Винники
- +380 (96) 386-83-83Співробітництво та пропозиції
Обираючи велосипед COOL TOOL 21 від Kellys, ви точно не помилитесь.
Адже такі вилосипеди не тільки стильні, але й максимально надійні. Збір деталей від Shimano і KLS Expert найкраще підкреслює міцність даного велосипеда.
Справжній любитель хардтейлів вискої якості справді оцінить.
Cool Tool - ідеальний гірський велосипед для початківців. Її основа легка і в той же час міцна алюмінієва рама з сплаву 7005, виготовлена за новою технологією - індивідуальні секції в трьох різних товщинах алюмінієвого матеріалу, що створює раму з оптимальними рушійними характеристиками і в той же час з низькою вагою.
На гірському велосипеді KELLYS Cool Tool з вилкою SR Suntour XCR RL, що має хід 120 мм, ви можете насолоджуватися розслаблюючою поїздкою на місцевості, лісових доріжках і спусках. Байк оснащений міцними та надійними компонентами Shimano з 27 передачами і гальмами Tektro.
- Рама Kellys LiteTrail Superlite SDWT 7005 3ple butted - Trail Geometry
- Шина Schwalbe Rocket Ron Performanc 57-559 (26 x 2.25)
- Обід KLS Draft 559 x 19 (32 holes)
- Сідло Selle Royal Mach
- Втулка передня alloy / Shimano RM30 (32 holes)
- Гальмівні ручки Tektro
- Перекидка задня Shimano Acera M390
- Вилка SR Suntour XCR RL, 120mm, coil / remote Speed Lockout
- Гальма Tektro - Гальмівний трос Driving Force SCS (SlickCableSystem)
- Кермо KLS Expert RiseBar
- Винос KLS Expert (diam 28.6 mm / bar bore 31.8 mm / 7 deg;)
- Перемикачі Shimano Acera SL-M390 Rapidfire Plus
- Втулка задня alloy / Shimano RM30 (32 holes)
- Ланцюг KMC Z99 (108 links)
- Шатуни Shimano Acera M391 (44x32x22)
- Зірочка задння Shimano CS-HG20-9 (11-34)
- Перекидка передня Shimano Alivio M431 (34.9 mm)
- Рульова KLS Expert integrated
- Каретка VP cartridge (126mm)
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | KELLY'S |
| Страна производитель | Словакия |
| Вес | 14.5 кг |
| Возрастная группа | С 12 лет |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Диаметр колеса/диска | 26" |
| Задний тормоз | Ободной механический |
| Цвет | Черный |
| Конструкция вилки | Пружинно-масляная |
| Количество скоростей | 27 |
| Материал изготовления рамы | Алюминиевый сплав |
| Передний тормоз | Ободной механический |
| Размер рамы | 21" |
| Год выпуска | 2013 |
| Состояние | Новое |
| Пол | Унисекс |
| Тип амортизации | Передний |
| Тип велосипеда | Горный MTB |
| Форм фактор рамы | Цельная |
| Ход вилки | 120 мм |
- Цена: 28 000 ₴






