влевовправо

Електросамокат KuKirin G3 1200W, 18Ah, 52V
- В наличии 3 ед.
- Код: G3
31 995 ₴
+380 (96) 119-09-00
Інтернет замовлення
- +380 (66) 463-40-63Viber-інтернет замовлення
- +380 (63) 679-97-75ВелоБайк-Сихів
- +380 (63) 113-66-37ВелоБайк-Винники
- +380 (96) 386-83-83Співробітництво та пропозиції
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Самокат електричний KuKirin G3.
Сенсорний екран дозволяє легко налаштовувати параметри та відслідковувати інформацію про швидкість, рівень заряду та інші дані.
Час підзарядки акумулятора 8-10 год
| Номінальна потужність: | 1200 W |
| Батарея: | 52V, 18 Аh |
| Максимальна швидкість : | до 50 км/год |
| Швидкість: | три режими — 25 км/год, 35 км/год, 55 км/год |
| Максимальний запас ходу: | до 70 км |
| Діаметр коліс: | 10" пневматичні |
| Кут підйому : | до 30 градусів |
- Габарити: 1258×660×1260 мм
- Вага: 26 кг
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | KuKirin |
| Возрастная группа | Взрослая |
| Максимальная нагрузка | 120 кг |
| Конструкция | Складная |
| Диаметр колеса | 10 мм |
| Вес | 26 кг |
| Цвет | Черный |
| Мощность электродвигателя | 1200 Вт |
| Год выпуска | 2025 |
| Время зарядки | 8 час |
| Дистанция пробега | 70 км |
| Максимальная скорость | 55 км/ч |
| Состояние | Новое |
| Вид шины | Пневматическая |
- Цена: 31 995 ₴







