
Самокат трюковий Explore Storm II 2*110 Art 99955958
- Готово к отправке
- Код: 99955958
3 650 ₴
+380 (96) 119-09-00
Інтернет замовлення
- +380 (66) 463-40-63Viber-інтернет замовлення
- +380 (63) 679-97-75ВелоБайк-Сихів
- +380 (63) 113-66-37ВелоБайк-Винники
- +380 (96) 386-83-83Співробітництво та пропозиції
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Самокат Explore Storm.
Хомут (затискач): 3х болтовий, класичний
Дека: алюмінієвий сплав
Розмір деки : 50*11 см
Колеса: 110 мм, металевий сердечник
Поліуретан жорсткість 82А
Підшипники: ABEC 7
Вага: 3,3 кг
Максимальне навантаження: 100 кг
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Explore |
| Вес | 3.5 кг |
| Возрастная группа | Без ограничений |
| Диаметр колеса | 110 мм |
| Цвет | Черный |
| Конструкция | Цельная |
| Количество колес | 2 |
| Максимальная нагрузка | 100 кг |
| Материал рамы | Алюминий |
| Особенности | Ножной тормоз |
| Состояние | Новое |
| Тип | Трюковый |
- Цена: 3 650 ₴

