
Самокат трюковий Explore Cross II 110мм
- Готово к отправке
- Код: 99952938
3 800 ₴
+380 (96) 119-09-00
Інтернет замовлення
- +380 (66) 463-40-63Viber-інтернет замовлення
- +380 (63) 679-97-75ВелоБайк-Сихів
- +380 (63) 113-66-37ВелоБайк-Винники
- +380 (96) 386-83-83Співробітництво та пропозиції
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Трюковий самокат Explore CROSS II надійний самокат для трюків, прижків та екстримального катання.
- Алюмінієва рама.
- Діаметр коліс - 110 мм.
- Ширина деки: 11см
- Довжина деки: 50 см
- Матеріал коліс - поліуретан PU/пластик.
- Підшипники - АВЕС 9
- Рекомен-дованих вік - від 8 років.
- Максимальні навантаження на самокат - до 100 кг.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Explore |
| Страна производитель | Китай |
| Возрастная группа | Детская |
| Тип | Трюковый |
| Максимальная нагрузка | 100 кг |
| Материал рамы | Алюминий |
| Конструкция | Цельная |
| Количество колес | 2 |
| Диаметр колеса | 110 мм |
| Высота рулевой стойки | 85 см |
| Вес | 3.2 кг |
| Цвет | Разные цвета |
| Состояние | Новое |
- Цена: 3 800 ₴

