
Велошина 28x1.50 (40-622) Schwalbe G-One Comp Active K-Guard GREEN B/B-SK Art 11159599.01
- Готово к отправке
- Код: 11159599.01
1 200 ₴
+380 (96) 119-09-00
Інтернет замовлення
- +380 (66) 463-40-63Viber-інтернет замовлення
- +380 (63) 679-97-75ВелоБайк-Сихів
- +380 (63) 113-66-37ВелоБайк-Винники
- +380 (96) 386-83-83Співробітництво та пропозиції
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Гравійна покришка Schwalbe G-One Comp.
- K-Guard — Рівень захисту №3 - стандартний перевірений захисний шар. Він виготовлений з натуральної гуми та посилений волокнами Kevlar™.
- E-Bike Ready 25. Для стандартних велосипедів з електротягою до 25 км/год не існує необхідності у вискористанні спеціальних сертифікованих покришок. Однак навіть ці байки мають середню швидкість та навантаження значно більші за звичайні велосипеди, тому рекомендовано використовувати покришки з позначкою "E-Bike Ready 25"
| Тип покришки: | Камерна |
| Розміри: | 28"x1.50" (700x40C) |
| ETRTO: | 40-622 |
| Тип бортувального тросу: | Сталевий дріт |
| TPI(EPI): | 50 |
| Максимальний тиск: | 65 PSI (4.5 Bar) |
| Рекомендоване навантаження: | до 100 кг |
| Протектор: | HS634 |
| Колір контактної поверхні: | Чорний |
| Колір борту: | Чорний |
| Вага: | 635 г |

| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Schwalbe |
| Страна производитель | Германия |
| Материал | Кевлар |
| Посадочный диаметр шины | 28" |
| Назначение | Горные MTB |
| Состояние | Новое |
| Тип шины | Внедорожные |
| Ширина шины | 1.5 |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип | Для електровелосипедів |
- Цена: 1 200 ₴

