
Велошина 29х2.4 Maxxis Metropass Е-50 4S EXO/TR MaxxProtect ETB00553000
- Готово к отправке
- Код: ETB00553000
1 245 ₴
+380 (96) 119-09-00
Інтернет замовлення
- +380 (66) 463-40-63Viber-інтернет замовлення
- +380 (63) 679-97-75ВелоБайк-Сихів
- +380 (63) 113-66-37ВелоБайк-Винники
- +380 (96) 386-83-83Співробітництво та пропозиції
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Покришка Maxxis Metropass All Terrain створена для сучасних електровелосипедів.
Вона надає користувачеві повний контроль та комфорт на асфальті, гравії, ґрунтах та поза доріг і напрямів.
- E-50 - підходить для електровелосипедів зі швидкістю до 50 км/год.
-
MaxxProtect - Додатковий шар гуми під протектором товщиною 3 мм є найкращим захистом від проколів для серії Metro.
-
EXO Protection - Це стійкий до розривів та порізів матеріал, доданий в конструкцію боковин покришки. Щільно сплетена тканина дуже легка і еластична, що забезпечує відсутність негативного впливу на ходові властивості.
-
4Season - Всесезонний компаунд 4Season від Maxxis розроблений для роботи в будь-яких умовах та за будь-якої погоди, забезпечуючи відмінні експлуатаційні характеристики протягом усього року.
| Тип покришки: | безкамерна TLR |
| Розмір: | 29"x2.4" |
| ETRTO: | 61-622 |
| Тип бортувального тросу: | сталевий дріт |
| TPI: | 60 |
| Сумісність з електровелосипедами: | E-50 |
| Максимальний тиск: | 50 PSI (3.45 Bar) |
| Захист: | MaxxProtect |
| Компаунд: | 4Season |
| Рекомендований тиск: | до 50 PSI (3,45 bar) |
| Колір контактної поверхні: | чорний |
| Колір борту: | чорний-світловідбиваюча смуга |
| Вага: | 1175 г |
- ETB00553000

| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Посадочный диаметр шины | 29" |
| Ширина шины | 2.4 |
| Производитель | Maxxis |
| Тип шины | Внедорожные |
| Назначение | Горные MTB |
| Материал | Резина |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип | Для електровелосипедів |
- Цена: 1 245 ₴

