
Велошина 27.5х2.4 Maxxis Metropass Wire Е-50 60TPI 4S RI EXO/TR ETB00553100
- Готово к отправке
- Код: ETB00553100
1 155 ₴
+380 (96) 119-09-00
Інтернет замовлення
- +380 (66) 463-40-63Viber-інтернет замовлення
- +380 (63) 679-97-75ВелоБайк-Сихів
- +380 (63) 113-66-37ВелоБайк-Винники
- +380 (96) 386-83-83Співробітництво та пропозиції
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Покришка Maxxis Metropass створена для сучасних електровелосипедів.
Вона надає користувачеві повний контроль та комфорт на асфальті, гравії, ґрунтах та поза доріг і напрямів.
- E-50 - підходить для електровелосипедів зі швидкістю до 50 км/год.
| Тип покришки: | безкамерна TLR |
| Розмір: | 27.5"x2.4" |
| ETRTO: | 61-584 |
| Тип бортувального тросу: | сталевий дріт |
| TPI: | 60 |
| Сумісність з електровелосипедами: | E-50 |
| Жорсткість гуми: | 60a |
| Захист: | Додатковий 3-миліметровий захисний шар MaxxProtect під протектором |
| Компаунд: | 4Season |
| Рекомендований тиск: | до 50 PSI (3,45 bar) |
| Колір контактної поверхні: | чорний |
| Колір борту: | чорний-світловідбиваюча смуга |
| Вага: | 1100 г |
- ETB00553100

| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Посадочный диаметр шины | 27.5" |
| Ширина шины | 2.4 |
| Производитель | Maxxis |
| Тип шины | Внедорожные |
| Назначение | Горные MTB |
| Материал | Резина |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип | Для електровелосипедів |
- Цена: 1 155 ₴

