
Шатуни Shimano FC-U4010-2 CUES 170мм 9-11-шв. без каретки Art EFCU40102CX60X
- Готово к отправке
- Код: EFCU40102CX60X
2 166 ₴
+380 (96) 119-09-00
Інтернет замовлення
- +380 (66) 463-40-63Viber-інтернет замовлення
- +380 (63) 679-97-75ВелоБайк-Сихів
- +380 (63) 113-66-37ВелоБайк-Винники
- +380 (96) 386-83-83Співробітництво та пропозиції
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Шатуни Shimano FC-U4010-2 CUES.
- 2-PIECE CRANKSET збільшує жорсткість шатунів при меншій вазі та ефективно передає зусилля при обертанні педалей
- Для ланцюга сумісний лише з 46-30T
- Комбінація ланцюжків: 36-22з, 40-26з, 46-30з
- Система спрощує підбір компонентів, адже підходить як до 9-, так і до 10-швидкісних трансмісій (для МТБ 2х9-10)
| Матеріал: | кований алюмінієвий сплав |
| Матеріал зірок: | сталь |
| Розрахунок трансмісії: | 46x30Т |
| Чейнлайн: | 48.8 мм |
| Довжина: | 175 мм |
| Сумісність з кареткою: | SM-BB52 (різьбова) / BB-MT500-PA (Press-Fit) |
| Сумісність з трансмісією: | 2х9-10 |
| Колір: | Чорний |
| Кріплення зірок: | нерозбірне |
- Модель: FC-U4010-2 CUES
- Фабричний номер:: EFCU40102CX60X

| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Shimano |
| Тип | Шатун в сборе |
| Совместимость скоростей | 9 |
| Ось каретки | Квадратное сечение |
| Назначение | Горные MTB |
| Длина | 175 мм |
| Цвет | Черный |
| Состояние | Новое |
| Количество зубьев | |
| Большая звезда | 46 |
| Средняя звезда | 30 |
| Користувацькi характеристики | |
| Швидкостей | 9-10 |
- Цена: 2 166 ₴

