
Шатуни SunRace M926 175мм 36/22Т квадрат Art FCM926.L0DD.SS0.BX
- Готово к отправке
- Код: FCM926.L0DD.SS0.BX
1 250 ₴
+380 (96) 119-09-00
Інтернет замовлення
- +380 (66) 463-40-63Viber-інтернет замовлення
- +380 (63) 679-97-75ВелоБайк-Сихів
- +380 (63) 113-66-37ВелоБайк-Винники
- +380 (96) 386-83-83Співробітництво та пропозиції
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Шатуни SUN RACE M926.
- Art FCM926.L0DD.SS0.BX
| Сумісність: | Трансмісії 2x9 швидкостей |
| Зірки шатунів: | 36x22T |
| Матеріал зірок: | 36T-алюміній / 22Т-сталь |
| Матеріал шатунів: | Алюміній |
| Довжина шатуна: | 175 мм |
| Стандарт кріплення: | Під квадрат |
| Рекомендована довжина валу каретки: | 123 мм |
| Кріплення зірок: | 4-лапка |
| BCD: | 104/64 мм |
| Колір шатунів: | Чорний |
| Вага: | 705 г |

| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | SUNRACE |
| Тип | Шатун в сборе |
| Количество звезд | 2 |
| Совместимость скоростей | 9 |
| Ось каретки | Квадратное сечение |
| Назначение | Горные MTB |
| Длина | 175 мм |
| Цвет | Черный |
| Состояние | Новое |
| Количество зубьев | |
| Большая звезда | 36 |
| Средняя звезда | 22 |
| Пользовательские характеристики | |
| Швидкостей | 9 |
- Цена: 1 250 ₴

