
Шатуни SunRace R810 170мм 53/39T квадрат Art FCR810.00AS.SS2.BX
- Готово к отправке
- Код: FCR810.00AS.SS2.BX
1 890 ₴
+380 (96) 119-09-00
Інтернет замовлення
- +380 (66) 463-40-63Viber-інтернет замовлення
- +380 (63) 679-97-75ВелоБайк-Сихів
- +380 (63) 113-66-37ВелоБайк-Винники
- +380 (96) 386-83-83Співробітництво та пропозиції
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Шатуни SUN RACE R810.
- Art FCR810.00AS.SS2.BX
| Сумісність: | Трансмісії 2x8/7/6 швидкостей |
| Зірки шатунів: | 53x39T |
| Матеріал зірок: | Сталь |
| Матеріал шатунів: | Кований алюміній |
| Довжина шатуна: | 170 мм |
| Стандарт кріплення: | Під квадрат |
| Кріплення зірок: | 5-лапка |
| BCD: | 104/64 мм |
| Колір шатунів: | Чорний |

| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | SUNRACE |
| Тип | Шатун в сборе |
| Количество звезд | 2 |
| Совместимость скоростей | 6/7/8 |
| Ось каретки | Квадратное сечение |
| Назначение | Городской/дорожный |
| Длина | 170 мм |
| Цвет | Черный |
| Состояние | Новое |
| Количество зубьев | |
| Большая звезда | 53 |
| Средняя звезда | 39 |
| Пользовательские характеристики | |
| Швидкостей | 6-7-8 |
- Цена: 1 890 ₴

