
Велошина 26x2.00 (50-559) Schwalbe Smart Sam K-Guard B/B-SK HS624 SBC 50EPI Art TIR-02-64
- Готово к отправке
- Код: TIR-02-64
1 194 ₴
+380 (96) 119-09-00
Інтернет замовлення
- +380 (66) 463-40-63Viber-інтернет замовлення
- +380 (63) 679-97-75ВелоБайк-Сихів
- +380 (63) 113-66-37ВелоБайк-Винники
- +380 (96) 386-83-83Співробітництво та пропозиції
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Покришка Schwalbe Smart Sam.
- Застосування: Трекінг, МТБ.
- Компаунд: Sbc.
- Версія: K-Guard. Рівень захисту №3 , cтандартний перевірений захисний шар. Він виготовлений з натуральної гуми та посилений волокнами Kevlar™.
- EPI: 50.
| Розміри: | ETRTO 50-559 (26"x2.0") |
| Тип покришки: | Камерна |
| Тип бортувального тросу: | Сталевий дріт |
| Рекомендований тиск: | 4,5 Bar (65 PSI) |
| Рекомендоване навантаження: | До 90 кг |
| TPI (EPI): | 67 |
| Протектор: | HS624 |
| Колір контактної поверхні: | Чорний |
| Колір боковини: | Чорний |
| Вага: | 630 г |
- Артикул: TIR-02-64

| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Schwalbe |
| Страна производитель | Германия |
| Вес | 630 г |
| Материал | Резина |
| Посадочный диаметр шины | 26" |
| Назначение | Горные MTB |
| Состояние | Новое |
| Тип шины | Внедорожные |
| Ширина шины | 2.0 |
- Цена: 1 194 ₴

