
Велосипед Winner Impulse 29" рама 18" 2025 Синій Art 25-335
- Готово к отправке
- Код: 25-335
21 000 ₴
+380 (96) 119-09-00
Інтернет замовлення
- +380 (66) 463-40-63Viber-інтернет замовлення
- +380 (63) 679-97-75ВелоБайк-Сихів
- +380 (63) 113-66-37ВелоБайк-Винники
- +380 (96) 386-83-83Співробітництво та пропозиції
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Велосипед Winner IMPULSE.
- Рік випуску 2025
- Колір: Синій
- Ростовка:
- M 18" - ріст 170 - 177 см
Алюміній 6061, Італійське гладке зварювання, внутрішній шумопоглинач
Вилка
U-DING D3-HLO хід 100 мм, гідравлічне блокування
Передній перемикач
Shimano Altus M315
Задній перемикач
Shimano Altus M310, 8 швидкостей
Ручки перемикання
Shimano SL-M315, 2/8 швидкостей
Ланцюг
KMC X8
Шатуни
Prowheel Zephyr 501, довжина шатуна 170мм, 24-38Т
Касета
Shimano CS-HG200-8, 8 швидкостей, 12-32T
Каретка
NECO B910. Картридж, промпідшипник, 68x120мм
Гальма
Shimano BR-MT200, дискові гідравлічні, ротори 160/160 мм
Обода
HL-25DL, алюмінієві, подвійні, 32сп
Покришки
Kenda K1153, 29×2.1″
Втулки
Quando KT-K68F / KT-K68R, 32сп
Кермо
Алюміній, ∅31.8, ширина 740мм
Винос
Алюміній, ∅31.8, довжина 16/18": 70мм, 20/22": 90мм
Підсідельний штир
Алюміній, ∅31.6, довжина 400мм
Сідло
CIONLLI
Розмір коробки 150 x 20 x 85см
Компанія Pro Bicycle Group залишає за собою право вносити зміни в комплектацію товару.

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Winner |
| Пол | Унисекс |
| Тип велосипеда | Горный MTB |
| Возрастная группа | С 12 лет |
| Страна производитель | Украина |
| Диаметр колеса/диска | 29" |
| Размер рамы | 18" |
| Задний тормоз | Дисковый гидравлический |
| Материал изготовления рамы | Алюминиевый сплав |
| Тип амортизации | Передний |
| Передний тормоз | Дисковый гидравлический |
| Форм фактор рамы | Цельная |
| Цвет | Синий |
| Ход вилки | 100 мм |
| Вес | 14.7 кг |
| Рост велосипедиста | 170-185 |
| Год выпуска | 2025 |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Переключение скоростей | Ручное |
| Дополнительные характеристики | |
| Крылья | Нет |
| Багажник | Нет |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 145 см |
| Ширина | 20 см |
| Высота | 83 см |
- Цена: 21 000 ₴

