
Велошина 29x2.60 (65-622) Rubena V85 Ocelot Green Endurance LITE 30TPI eBike Art 5-109674
- Готово к отправке
- Код: 5-10967496
1 218 ₴
+380 (96) 119-09-00
Інтернет замовлення
- +380 (66) 463-40-63Viber-інтернет замовлення
- +380 (63) 679-97-75ВелоБайк-Сихів
- +380 (63) 113-66-37ВелоБайк-Винники
- +380 (96) 386-83-83Співробітництво та пропозиції
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Шина велосипедна Rubena OCELOT V85 використовують на складних трасах.
Малюнок протектора з густо посаженими шипами, забезпечує максимальну керованість Вашого велосипеда на різних дорожніх покриттях.
- Виробник: Rubena .
- Призначення: MTB.
- Технології E-Bike Ready
- Skinwall – полегшена еластична боковина, завдяки якій зменшується вага самої покришки, покращується керованість і комфорт, покращується накат та швидкість.
- 30 TPI Casing – каркас високої щільності та еластичності.
| Тип покришки: | Камерна |
| Розміри: | 29"х2.60" |
| ETRTO: | 65-622 |
| Тип бортувального тросу: | Сталевий |
| TPI: | 30 |
| Max. тиск: | 3,5 Bar |
| Max. навантаження: | 140 кг |
| Розміщення: | Передня/задня |

| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Rubena |
| Страна производитель | Чехия |
| Вес | 1170 г |
| Материал | Резина |
| Посадочный диаметр шины | 27.5" |
| Назначение | Горные MTB |
| Состояние | Новое |
| Тип шины | Внедорожные |
| Ширина шины | 2.6 |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип | Для електровелосипедів |
- Цена: 1 218 ₴

