
Крила комплект PoliSport R-Mud Road 28" Art 8629300001
- Готово к отправке
- Код: 8629300001
1 200 ₴/комплект
+380 (96) 119-09-00
Інтернет замовлення
- +380 (66) 463-40-63Viber-інтернет замовлення
- +380 (63) 679-97-75ВелоБайк-Сихів
- +380 (63) 113-66-37ВелоБайк-Винники
- +380 (96) 386-83-83Співробітництво та пропозиції
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Крила бризговики PoliSport R-Mud Road має інноваційний аеродинамічний дизайн, а ефективність здивує навіть під час зливи, завдяки близькому приляганню крил до колеса.
Можливості цих крил дозволяють повністю підлаштувати кліренс під колесо, завдяки телескопічному спойлеру, тому ця модель підійде до будь-якого шосейного велосипеда.
- Кріпляться за допомогою липучок велкро на пір`я велосипеда та на вилку, монтаж займає всього декілька секунд.
- Комплект крил важить всього 198 г.
- Комплект розрахований на колесо 28" діаметру та шириною покришки не більше 32 мм.
| Діаметр коліс: | 28" |
| Матеріал: | Пластик |
| Довжина: | Переднього: 603 мм, заднього: 670 мм |
| Кріплення: | На раму / вилку |
| Колір: | Чорний |

| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Polisport |
| Страна производитель | Германия |
| Цвет | Черный |
| Крыло | Переднее/заднее |
| Материал | Пластик |
| Назначение | Городской/дорожный |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Комплект-перед-зад | Комплект |
| Размер | 28" |
- Цена: 1 200 ₴/комплект

