
Крила комплект PoliSport Towny 26" Art 8628100001
- Готово к отправке
- Код: 8628100001
1 596 ₴/комплект
+380 (96) 119-09-00
Інтернет замовлення
- +380 (66) 463-40-63Viber-інтернет замовлення
- +380 (63) 679-97-75ВелоБайк-Сихів
- +380 (63) 113-66-37ВелоБайк-Винники
- +380 (96) 386-83-83Співробітництво та пропозиції
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Крила бризговики PoliSport Towny.
Сумісні з 26", максимальна ширина: 51мм.
| Діаметр коліс: | 26" |
| Матеріал: | Пластик |
| Довжина: | Переднього: 575 мм, заднього: 685 мм |
| Кріплення: | На раму / вилку |
| Колір: | Чорний |

| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Polisport |
| Страна производитель | Германия |
| Цвет | Черный |
| Крыло | Переднее/заднее |
| Материал | Пластик |
| Назначение | Городской/дорожный |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Комплект-перед-зад | Комплект |
| Размер | 26" |
- Цена: 1 596 ₴/комплект

