
Крила комплект PoliSport Michigan 28" City/Road Art 8622500001
- Готово к отправке
- Код: 8622500001
660 ₴/комплект
+380 (96) 119-09-00
Інтернет замовлення
- +380 (66) 463-40-63Viber-інтернет замовлення
- +380 (63) 679-97-75ВелоБайк-Сихів
- +380 (63) 113-66-37ВелоБайк-Винники
- +380 (96) 386-83-83Співробітництво та пропозиції
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Крила PoliSport Michigan комплект бризговиків для велосипедів з колесами 28" дюймів.
Сумісність: З кросовими і міськими велосипедами з діаметром коліс 28 "(переднє крило можна встановити на гірські).
Можна регулювати положення крила для максимального захисту від бризок.
Світловідбиваючі елементи.
| Діаметр коліс: | 28" |
| Матеріал: | Поліпропілен |
| Довжина: | переднє крило - довжина 39 см заднє крило - 42 х 540 мм |
| Кріплення: | На раму (для труб діаметром 27-35мм) / вилку + дуги діаметром 3 мм |
| Вага: | 81 / 180 г |
Кріплення:
- Переднє крило легко кріпиться на нижню трубу рами за допомогою двох регульованих ременів, не вимагаючи навіть використання інструментів.
- Заднє крило монтується на підсидільний штир з діаметром 24-36 мм, забезпечуючи надійний захист.

| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Polisport |
| Страна производитель | Германия |
| Цвет | Черный |
| Крыло | Переднее/заднее |
| Материал | Пластик |
| Назначение | Городской/дорожный |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Комплект-перед-зад | Комплект |
| Размер | 28" |
- Цена: 660 ₴/комплект

