
Велошина 28x1.40 (37-622) Schwalbe Energizer Plus Addix E Performance GreenGuard Twin Art 11101368
- Готово к отправке
- Код: 11101368
1 836 ₴
+380 (96) 119-09-00
Інтернет замовлення
- +380 (66) 463-40-63Viber-інтернет замовлення
- +380 (63) 679-97-75ВелоБайк-Сихів
- +380 (63) 113-66-37ВелоБайк-Винники
- +380 (96) 386-83-83Співробітництво та пропозиції
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Покишка велосипедна Schwalbe Energizer Plus.
- Performance - відмінна якість для інтенсивного використання
- Dynamo. Покришка має спеціальне рифлення на боковині для кращого зчеплення з динамо-генератором
- E-Bike Ready 50. Для використання гна електровелосипедах
- Addix E - новий компаунд сімейства Addix розроблений спеціально для використання на електровелосипедах
- Антипрокольний шар GreenGuard - 3 мм шар гнучкої гуми на турингових покришках з каркасом 67 TPI
- Twin - додатковий шар гуми на боковинах захищає від порізів
| Тип покришки: | Камерна |
| Розміри: | 28"x1.40" |
| ETRTO: | 37-622 |
| Тип бортувального тросу: | Сталевий дріт |
| TPI: | 67 |
| Рекомендований тиск: | 55-85 PSI (4.0-6.0 Bar) |
| Рекомендоване навантаження: | До 95 кг |
| Протектор: | HS492 |
| Колір контактної поверхні: | Чорний |
| Колір боковини: | Чорний / світловідбиваюча смуга |
| Вага: | 735 г |

| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Schwalbe |
| Страна производитель | Германия |
| Вес | 735 г |
| Материал | Компаунд |
| Посадочный диаметр шины | 28" |
| Назначение | Городской/дорожный |
| Состояние | Новое |
| Тип шины | Полуслики |
| Ширина шины | 1.4 |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип | Для електровелосипедів |
- Цена: 1 836 ₴

