
Велошина 28x2.15 (55-622) Schwalbe Big Ben Plus GreenGuard SnakeSkin B/B-SK+RT HS439 EC 67EPI 40B (TIR-41-07) Art 11159078
- Готово к отправке
- Код: 11159078
2 304 ₴
+380 (96) 119-09-00
Інтернет замовлення
- +380 (66) 463-40-63Viber-інтернет замовлення
- +380 (63) 679-97-75ВелоБайк-Сихів
- +380 (63) 113-66-37ВелоБайк-Винники
- +380 (96) 386-83-83Співробітництво та пропозиції
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Покришка Schwalbe Big Ben PLUS.
- GreenGuard — Рівень захисту №5 Захист товщиною 3 мм. Третина цього шару виготовлена з перероблених натуральних матеріалів.
- Боковини SnakeSkin - додатковий шар гуми на боковинах захищає від порізів
- Безкамерне використання: немає.
- Сумісна для електровелосипедів зі швидкісним режимом до 50 км/год, має сертифікацію ECE-R75.
| Тип покришки: | Камерна |
| Розміри: | 28"х2.15" |
| ETRTO: | 55-622 |
| Тип бортувального тросу: | Сталевий дріт |
| TPI: | 50 |
| Рекомендований тиск: | 2-4 Bar |
| Рекомендоване навантаження: | До 140 кг |
| Протектор: | HS439 |
| Колір контактної поверхні: | Чорний |
| Колір борту: | Чорний / світловідбиваюча смуга |
| Вага: | 1050 г |
- Заводський номер: TIR-41-07 Art 11159078

| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Schwalbe |
| Страна производитель | Германия |
| Вес | 1050 г |
| Материал | Резина |
| Посадочный диаметр шины | 28" |
| Назначение | Городской/дорожный |
| Состояние | Новое |
| Тип шины | Полуслики |
| Ширина шины | 2,15 |
- Цена: 2 304 ₴

