
Велошина 29x2.40 650B (62-622) Schwalbe Big Betty Performance DD ADDIX B/B Art 11654529
- Готово к отправке
- Код: 11654529
2 778 ₴
+380 (96) 119-09-00
Інтернет замовлення
- +380 (66) 463-40-63Viber-інтернет замовлення
- +380 (63) 679-97-75ВелоБайк-Сихів
- +380 (63) 113-66-37ВелоБайк-Винники
- +380 (96) 386-83-83Співробітництво та пропозиції
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Покришка Schwalbe Big Betty Perf для DH та важких трас ендуро. Довгі блоки забезпечують максимально ефективне гальмування, надзвичайно жорсткі бокові шипи міцно утримують колесо на траекторії, а відкритий агресивний протектур чудово самоочищується
Ідеально як задня покришка для сухих та вологих умов в парі з Magic Mary.
- Performance - відмінна якість для інтенсивного використання
- E-Bike Ready 50. Швидкі електробайки потребують спеціальних покришок. Найкраще рішення - покришки з сертифікацією ECE-R75, яка чинна в усій Європі
- Боковини Twin - додатковий шар гуми на боковинах захищає від порізів
| Тип покришки: | Камерна |
| Розміри: | 29"x2.40" |
| ETRTO: | 62-584 |
| Тип бортувального тросу: | Сталевий |
| TPI: | 2x50 |
| Рекомендований тиск: | До 50 PSI (3.50 Bar) |
| Рекомендоване навантаження: | До 115 кг |
| Протектор: | HS608 |
| Колір контактної поверхні: | Чорний |
| Колір борту: | Чорний |
| Вага: | 1410 г |
- Заводський номер: 11654529

| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Schwalbe |
| Страна производитель | Германия |
| Материал | Резина |
| Посадочный диаметр шины | 29" |
| Назначение | Enduro |
| Состояние | Новое |
| Тип шины | Внедорожные |
| Ширина шины | 2.4 |
- Цена: 2 778 ₴

