
Велосипед 26" Spelli CITY NEXUS 2025 білий-синій 99-999
- Нет в наличии
- Код: 99-999
18 200 ₴
+380 (96) 119-09-00
Інтернет замовлення
- +380 (66) 463-40-63Viber-інтернет замовлення
- +380 (63) 679-97-75ВелоБайк-Сихів
- +380 (63) 113-66-37ВелоБайк-Винники
- +380 (96) 386-83-83Співробітництво та пропозиції
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Велосипед для міста Spelli City Nexus 2025 з заниженою рамою, 26 дюймів колеса.
- Рама: Алюміній
- Розміри рами: 15"
- Вилка: Сталь, амортизаційна
- Каретка: Neco Ланцюг: KMC
- Задня втулка: Планетарна
- Покришка: Kenda 26
- Рульова: Neco
- Крила: Пластикові повнорозмірні
- Гальма задні: Promax V-Brake
- Багажник: Алюміній
- Обода: 26" Алюмiнiй, подвійний протиударний, 36H, 14G, HLQC-04
- Колір Білий/Синій
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Spelli |
| Пол | Женский |
| Тип велосипеда | Городской/дорожный |
| Возрастная группа | С 12 лет |
| Страна производитель | Украина |
| Диаметр колеса/диска | 26" |
| Размер рамы | 15" |
| Материал изготовления рамы | Алюминиевый сплав |
| Тип амортизации | Передний |
| Передний тормоз | Ободной механический |
| Количество скоростей | 3 |
| Форм фактор рамы | Цельная |
| Цвет | Белый |
| Конструкция вилки | Пружинная |
| Вес | 15 кг |
| Надувные колеса | Да |
| Рост велосипедиста | 155-170 |
| Год выпуска | 2025 |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Дополнительные характеристики | |
| Крылья | Да |
| Багажник | Да |
- Цена: 18 200 ₴

