влевовправо

Велосипед Cyclone 26" RX рама-XS Синій Art 25-904
- Нет в наличии
- Код: 25-904
22 700 ₴
+380 (96) 119-09-00
Інтернет замовлення
- +380 (66) 463-40-63Viber-інтернет замовлення
- +380 (63) 679-97-75ВелоБайк-Сихів
- +380 (63) 113-66-37ВелоБайк-Винники
- +380 (96) 386-83-83Співробітництво та пропозиції
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Велосипед для підлітків CYCLONE RX 26. Всі троси перемикання приховані всередину рами, це надає велосипедам більш привабливого і стрімкого вигляду. За перемикання швидкостей відповідає трансмісія Shimano 1х9 швидкостей
Універсальність + доступність.
- Серія: RX 2025
- Рама ростовка : XS - 140-155см
- Рама Алюміній 6061, Італійське гладке зварювання, внутрішній шумопоглинач, прокладка тросів через рульовий стакан
- Вилка Uding D3, хід 80мм, алюмінієва
- Задній перемикач Shimano Cues RD-U4000-GS, 9 швидкостей
- Ручки перемикання Shimano Cues SL-U4000-9R, 9 швидкостей
- Ланцюг KMC X10
- Шатуни Prowheel, довжина шатуна 165мм, алюмінієві, 32T
- Касета Shimano Cues CS-LG400, 9 швидкостей, 11-41T
- Каретка NECO. Картридж, промпідшипник, 68x115мм
- Гальма Shimano BR-MT200, дискові гідравлічні, ротори 160/160 мм
- Обода HL, алюмінієві, подвійні, світловідбиваючі наліпки 32сп
- Покришки Kenda K1047 26x2.35"
- Втулки Передня: SOLON DH-901 YF; задня: SOLON DH-901 YR, промислові підшипники, 32сп
- Кермо UUR, алюміній, ø31.8мм, ширина 700мм
- Винос UUR, алюміній, ø31.8мм, довжина 45мм
- Підсідельний штир UUR, алюміній, 31,6мм, 350мм,двоболтовий
- Сідло CIONLLI
- Педалі VP-536
Розмір коробки 150 x 20 x 85см
Компанія Pro Bicycle Group залишає за собою право вносити зміни в комплектацію товару.

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Cyclone |
| Пол | Унисекс |
| Тип велосипеда | Горный MTB |
| Возрастная группа | С 12 лет |
| Страна производитель | Украина |
| Диаметр колеса/диска | 26" |
| Размер рамы | 13" |
| Задний тормоз | Дисковый гидравлический |
| Материал изготовления рамы | Алюминиевый сплав |
| Тип амортизации | Передний |
| Передний тормоз | Дисковый гидравлический |
| Количество скоростей | 9 |
| Форм фактор рамы | Цельная |
| Цвет | Синий |
| Конструкция вилки | Пружинная |
| Ход вилки | 80 мм |
| Рост велосипедиста | 140-155 |
| Год выпуска | 2025 |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Дополнительные характеристики | |
| Крылья | Нет |
| Багажник | Нет |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 150 см |
| Ширина | 20 см |
| Высота | 80 см |
- Цена: 22 700 ₴


