влевовправо

Велошолом OnRide Muse City L-58-62см заднє світло Type-C Чорний/сірий Art 6104495
- Готово к отправке
- Код: 6104495
2 220 ₴
+380 (96) 119-09-00
Інтернет замовлення
- +380 (66) 463-40-63Viber-інтернет замовлення
- +380 (63) 679-97-75ВелоБайк-Сихів
- +380 (63) 113-66-37ВелоБайк-Винники
- +380 (96) 386-83-83Співробітництво та пропозиції
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Вело шолом OnRide Muse City оснащений світлодіодною блимавкою на акумуляторі.
Антибактеріальні вставки Coolmax добре поглинають вологу, легко знімаються для прання.
Конструкція без козирка
Зарядка світла відбувається через роз`єм USB Type-C.
| Технологія виготовлення: | In-Mold |
| Фактура: | Матова |
| Вентиляція: | 28 отворів |
| Розмір: | L (58-61 см) |
| Колір: | Чорний / сірий |
| Вага: | 255 г |
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | OnRide |
| Антибактериальная пропитка подкладки | Да |
| Вес | 0.255 кг |
| Возрастная группа | Для взрослых |
| Съемный козырек | Да |
| Категории | Унисекс |
| Цвет | Серый |
| Количество вентиляционных отверстий | 28 шт |
| Назначение | Универсальный шлем |
| Светоотражающие элементы | Да |
| Состояние | Новое |
| Пол | Унисекс |
| Пользовательские характеристики | |
| Размер | 58-62см |
- Цена: 2 220 ₴









