
Гріпси на дитячий велосипед OnRide Playa 102мм Чорний Art 6103453
- Готово к отправке
- Код: 6103453
120 ₴/пара
+380 (96) 119-09-00
Інтернет замовлення
- +380 (66) 463-40-63Viber-інтернет замовлення
- +380 (63) 679-97-75ВелоБайк-Сихів
- +380 (63) 113-66-37ВелоБайк-Винники
- +380 (96) 386-83-83Співробітництво та пропозиції
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Ручки руля дитячі OnRide Playa для дитячого велосипеда.
| Довжина: | 102 мм |
| Матеріал: | еластична гума |
| Внутрішній діаметр: | 22,2 мм |
| Колір: | чорний |

| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | OnRide |
| Цвет | Черный |
| Материал | Резина |
| Особенности | Продаются парой |
| Размер | S |
| Тип | Грипсы |
| Грипсы | |
| Внутренний диаметр | 22.2 мм |
| Крепление | Посадка внатяг |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 10.2 см |
| Диаметр | 22 мм |
- Цена: 120 ₴/пара

