влевовправо

Велосипед RoyalBaby Space Shuttle 18" Official UA Червоний Art RB18-22
- Готово к отправке
- Код: RB18-22-RED
11 508 ₴
+380 (96) 119-09-00
Інтернет замовлення
- +380 (66) 463-40-63Viber-інтернет замовлення
- +380 (63) 679-97-75ВелоБайк-Сихів
- +380 (63) 113-66-37ВелоБайк-Винники
- +380 (96) 386-83-83Співробітництво та пропозиції
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Велосипед дитячий від 5 років на магнієвій рамі RoyalBaby SPACE SHUTTLE на дискових гальмах та 18 дюймових колесах.
Переваги магнієвої рами:
- стійка до корозії і не боїться механічних пошкоджень
- стійкість до високих навантажень, вібраційна міцність
- внутрішня проводка гальмівних тросів
- фарба якої покритий метал є гіпоалергенною також стійка до пошкоджень і вигорання
Якісна збірка, стильний дизайн.
- Ростовка: 18 дюймів-115-140 см, вік 5-7 років
- розмір коліс 18"
- рама: магнієвий сплав
- вага велосипеда 11 кг
- довжина велосипеда 128 см
- висота сидіння 55-70 см
- висота керма 78-87 см
- в комплектації: бічні колеса.

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Royal Baby |
| Вес | 11 кг |
| Возрастная группа | От 5 до 7 лет |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Диаметр колеса/диска | 18" |
| Задний тормоз | Дисковый механический |
| Рост велосипедиста | 120-145 |
| Цвет | Красный |
| Конструкция вилки | Жесткая |
| Количество колес велосипеда | 2+2 |
| Материал изготовления рамы | Магниевый сплав |
| Надувные колеса | Да |
| Передний тормоз | Дисковый механический |
| Год выпуска | 2025 |
| Состояние | Новое |
| Пол | Унисекс |
| Тип амортизации | Без амортизации |
| Тип велосипеда | Детский |
| Форм фактор рамы | Цельная |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 128 см |
- Цена: 11 508 ₴


