
Шатуни OnRide Duet 910 під квадрат 170мм 34-50Т BCD 110/80мм 8/9шв Art 6103428
- Готово к отправке
- Код: 6103428
1 464 ₴
+380 (96) 119-09-00
Інтернет замовлення
- +380 (66) 463-40-63Viber-інтернет замовлення
- +380 (63) 679-97-75ВелоБайк-Сихів
- +380 (63) 113-66-37ВелоБайк-Винники
- +380 (96) 386-83-83Співробітництво та пропозиції
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Шатуни OnRide Duet 910.
- Чейнлайн 44 мм
- Q-factor: 161/132 мм
- Зірка зйомна з асиметричним кріпленням
| Сумісність: | Трансмісії 8/9 швидкостей |
| Зірки шатунів: | 50x34 T |
| Матеріал шатунів: | Алюміній |
| Довжина шатуна: | 170 мм |
| Лінія ланцюга (Chainline): | 44 мм |
| Q-фактор: | 161/132 мм |
| Стандарт кріплення: | Квадрат |
| BCD: | 110/80 мм |
| Колір: | Чорний |

| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | OnRide |
| Ось каретки | Квадратное сечение |
| Длина | 170 мм |
| Цвет | Черный |
| Количество звезд | 2 |
| Назначение | Горные MTB |
| Состояние | Новое |
| Совместимость скоростей | 8/9 |
| Тип | Шатун в сборе |
| Количество зубьев | |
| Большая звезда | 50 |
| Средняя звезда | 34 |
| Пользовательские характеристики | |
| Швидкостей | 8-9 |
- Цена: 1 464 ₴

