
Велошина 27.5x2.35 (60-584) Schwalbe Johnny Watts Perf DD GGuard B/B-SK+RT HS604 ADDIX 67EPI B (TIR-23-50)
- Готово к отправке
- Код: 11159431
2 358 ₴
+380 (96) 119-09-00
Інтернет замовлення
- +380 (66) 463-40-63Viber-інтернет замовлення
- +380 (63) 679-97-75ВелоБайк-Сихів
- +380 (63) 113-66-37ВелоБайк-Винники
- +380 (96) 386-83-83Співробітництво та пропозиції
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Велошина Schwalbe Johnny Watts (TIR-23-50) 11159431
- Addix - зносостійкий компаунд для забезпечення максимального пробігу покришки
- GreenGuard — Рівень захисту №5 Захист товщиною 3 мм. Третина цього шару виготовлена з перероблених натуральних матеріалів.
- SnakeSkin - покришки з технологією SnakeSkin мають легкий і гнучкий шар тканини в боковині, що робить її нечутливою до бокових порізів.
- E-Bike Ready 50. Швидкі електробайки потребують спеціальних покришок. Найкраще рішення - покришки з сертифікацією ECE-R75, яка чинна в усій Європі
| Тип покришки: | Камерна |
| Розміри: | 27.5"x2.35" |
| ETRTO: | 60-584 |
| Тип бортувального тросу: | Сталевий дріт |
| Compound: | ADDIX |
| Максимальний тиск: | 1,6 - 3,5 Bar (23 - 50 PSI) |
| Рекомендоване навантаження: | до 120 кг |
| Протектор: | HS604 |
| Колір контактної поверхні: | Чорний |
| Колір борту: | Чорний зі світловідбивною смугою Black+Reflex |
| Вага: | 1195 г |

| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Schwalbe |
| Страна производитель | Германия |
| Вес | 1195 г |
| Материал | Компаунд |
| Посадочный диаметр шины | 27.5" |
| Назначение | Горные MTB |
| Состояние | Новое |
| Тип шины | Внедорожные |
| Ширина шины | 2.35 |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип | Для електровелосипедів |
- Цена: 2 358 ₴

