
Велошина 28x2.00 (50-622) Schwalbe Super Moto Addix Perf RGuard, MicroSkin, B/B-SK+RT 67EPI B TIR-45-18
- Готово к отправке
- Код: 11159231
2 196 ₴
+380 (96) 119-09-00
Інтернет замовлення
- +380 (66) 463-40-63Viber-інтернет замовлення
- +380 (63) 679-97-75ВелоБайк-Сихів
- +380 (63) 113-66-37ВелоБайк-Винники
- +380 (96) 386-83-83Співробітництво та пропозиції
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Покришки Schwalbe Super Moto Addix Performance підійдуть для грунтованного шосе або по лісових стежках.
- RaceGuard — рівень захисту №4 Захисний шар, розроблений виключно для гоночних покришок. Спеціально розроблена гума і декілька шарів нейлонового волокна гарантує високу надійність при мінімальній вазі.
- Ідеальний вибір для електро-велосипедів, Super Moto-X має рейтинг E-50 і з легкістю долатиме високі швидкості та великі навантаження.
| Тип покришки: | Камерна |
| Розміри: | 28"x2.00" |
| ETRTO: | 50-622 |
| Тип бортувального тросу: | Сталевий дріт |
| Рекомендований тиск: | 35-70 PSI (2.5-5.0 Bar) |
| Рекомендоване навантаження: | 121 кг |
| TPI (EPI): | 67 |
| Протектор: | HS605 |
| Колір контактної поверхні: | Чорний |
| Колір борту: | Чорний / світловідбиваюча смуга |
| Вага: | 985 г |
- Заводський номер: (TIR-45-18) Art 11159231

| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Schwalbe |
| Страна производитель | Германия |
| Вес | 985 г |
| Материал | Компаунд |
| Посадочный диаметр шины | 28" |
| Назначение | Горные MTB |
| Состояние | Новое |
| Тип шины | Полуслики |
| Ширина шины | 2.0 |
| Користувацькi характеристики | |
| Тип | Для електровелосипедів |
- Цена: 2 196 ₴

