
Велошина 28x1.40 700x35C (37-622) Schwalbe Road Cruiser K-Guard Active B/G GREEN 50EPI TIR-64-13 11101275
- Готово к отправке
- Код: 11101275
1 002 ₴
+380 (96) 119-09-00
Інтернет замовлення
- +380 (66) 463-40-63Viber-інтернет замовлення
- +380 (63) 679-97-75ВелоБайк-Сихів
- +380 (63) 113-66-37ВелоБайк-Винники
- +380 (96) 386-83-83Співробітництво та пропозиції
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Покришка Schwalbe ROAD CRUISER .
GreenGuard — Рівень захисту №5 Захист товщиною 3 мм. Третина цього шару виготовлена з перероблених натуральних матеріалів.
Dynamo. Покришка має спеціальне рифлення на боковині для кращого зчеплення з динамо-генератором
Компаунд: Green Compound - суміш виготовлена на половину з нової сировини та на половину з переробленої гуми
- Призначення: Міські, Турингові
- Заводський номер: TIR-64-13) Art 11101275
| Тип покришки: | Камерна |
| Розміри: | 28"х1.40" - 700x35C |
| ETRTO: | 37-622 |
| Тип бортувального тросу: | Сталевий дріт |
| TPI: | 50 |
| Рекомендований тиск: | 65 - 95 PSI (4.5-6.5 Bar) |
| Рекомендоване навантаження: | До 80 кг |
| Протектор: | HS484 |
| Колір контактної поверхні: | Чорний |
| Колір борту: | Бежевий |
| Вага: | 625 г |

| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Schwalbe |
| Страна производитель | Германия |
| Вес | 625 г |
| Материал | Резина |
| Посадочный диаметр шины | 28" |
| Назначение | Городской/дорожный |
| Состояние | Новое |
| Тип шины | Полуслики |
| Ширина шины | 1.4 |
- Цена: 1 002 ₴

