
Велошина 28x2.00 (50-622) Schwalbe Big Ben K-Guard B/B+RT HS439 SBC, 50EPI (TIR-69-14) Art 11101224
- Готово к отправке
- Код: 11101224
1 512 ₴
+380 (96) 119-09-00
Інтернет замовлення
- +380 (66) 463-40-63Viber-інтернет замовлення
- +380 (63) 679-97-75ВелоБайк-Сихів
- +380 (63) 113-66-37ВелоБайк-Винники
- +380 (96) 386-83-83Співробітництво та пропозиції
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Покришка Schwalbe Big Ben,
- K-Guard — Рівень захисту №3 стандартний перевірений захисний шар. Він виготовлений з натуральної гуми та посилений волокнами Kevlar™
- Active - гарантована якість бренду
- Baloonbikes. Вбудована пневмопідвіска завдяки профілю покришки
- Dynamo. Покришка має спеціальне рифлення на боковині для кращого зчеплення з динамо-генератором
- Боковини Twin - додатковий шар гуми на боковинах захищає від порізів
| Тип покришки: | Камерна |
| Розміри: | 28"х2.00" |
| ETRTO: | 50-622 |
| Тип бортувального тросу: | Сталевий дріт |
| TPI: | 50 |
| Рекомендований тиск: | 35-70 PSI (2.5-5.0 Bar) |
| Рекомендоване навантаження: | До 115 кг |
| Протектор: | HS439 |
| Колір контактної поверхні: | Чорний |
| Колір борту: | Чорний / світловідбиваюча смуга |
| Вага: | 890 г |
- Заводський номер: (TIR-69-14) Art 11101224

| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Schwalbe |
| Страна производитель | Германия |
| Вес | 890 г |
| Материал | Резина |
| Посадочный диаметр шины | 28" |
| Назначение | Городской/дорожный |
| Состояние | Новое |
| Тип шины | Полуслики |
| Ширина шины | 2.0 |
- Цена: 1 512 ₴

