
Обід велосипедний 29" (622x19) DT Swiss 535 TLR 32-отв під обідні FV Art RTT0XXRPS32S021131
- Готово к отправке
- Код: RTT0XXRPS32S021131
1 814,40 ₴
+380 (96) 119-09-00
Інтернет замовлення
- +380 (66) 463-40-63Viber-інтернет замовлення
- +380 (63) 679-97-75ВелоБайк-Сихів
- +380 (63) 113-66-37ВелоБайк-Винники
- +380 (96) 386-83-83Співробітництво та пропозиції
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Обід DT SWISS 535 RB A SE 32 BL 02P STD VI Art RTT0XXRPS32S021131
Обід посилений, оптимізований для використання з E-bike.
- Призначення: Downhill та Enduro
- Для використання з дисковими гальмами
- Для камерного використання
- Пістонований
| Конструкція: | Двостінний, для камерного використання |
| Матеріал: | Алюмінієвий сплав |
| Діаметр: | 622 мм (29") |
| ERD: | 603 мм |
| Внутрішня ширина: | 19 мм |
| Зовнішня ширина: | 24 мм |
| Висота профілю: | 20 мм |
| Кількість отворів: | 32 |
| Тип ніпеля: | FV / PV (French Valve / Presta Valve) |
| Колір: | Чорний |
| Вага: | 600 г |

| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | DT Swiss |
| Диаметр колеса/диска | 29" |
| Цвет | Черный |
| Количество спиц | 32 |
| Материал | Алюминиевый сплав |
| Назначение | Даунхилл/фрирайд |
| Состояние | Новое |
| Совместимость с тормозами | С ободными |
| Тип изделия | Обод |
| Тип профиля | Двустенный |
- Цена: 1 814,40 ₴

