влевовправо

Велошина 28х2.00 (50-622) Schwalbe Fat Frank Active K-Guard Br/W+RT SBC Art 11100582
- Нет в наличии
- Код: 11100582
1 230 ₴
+380 (96) 119-09-00
Інтернет замовлення
- +380 (66) 463-40-63Viber-інтернет замовлення
- +380 (63) 679-97-75ВелоБайк-Сихів
- +380 (63) 113-66-37ВелоБайк-Винники
- +380 (96) 386-83-83Співробітництво та пропозиції
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Велошина Schwalbe Fat Frank Activeє
- Baloonbikes. Вбудована пневмопідвіска завдяки профілю покришки
- Антипрокольний шар K-Guard - захисний шар з кевлару. Мінімальний опір кочення і безпека від проколів
- Компаунд: SBC (Schwalbe Basic Compound) - якісний матеріал для універсального застосування в різних умовах
- Боковини Twin - додатковий шар гуми на боковинах захищає від порізів
| Тип покришки: | Камерна |
| Розміри: | 28"х2.00" |
| ETRTO: | 50-622 |
| Тип бортувального тросу: | Сталевий дріт |
| TPI: | 50 |
| Рекомендований тиск: | 30 - 65 PSI (2.0-4.5 Bar) |
| Рекомендоване навантаження: | До 135 кг |
| Протектор: | HS375 |
| Колір контактної поверхні: | Коричневий |
| Колір борту: | Білий / світловідбиваюча смуга |
| Вага: | 890 г |
- Код: 11100582

| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Посадочный диаметр шины | 28" |
| Ширина шины | 2.0 |
| Производитель | Schwalbe |
| Страна производитель | Германия |
| Тип шины | Полуслики |
| Назначение | Городской/дорожный |
| Материал | Компаунд |
| Вес | 890 г |
| Состояние | Новое |
- Цена: 1 230 ₴


