влевовправо

Велошина 27.5x2.40 650B (62-584) Schwalbe Big Betty Evolution TLE Folding Addix Soft Super B/B-SK Art 11654151
- Готово к отправке
- Код: 11654151
4 555,20 ₴
+380 (96) 119-09-00
Інтернет замовлення
- +380 (66) 463-40-63Viber-інтернет замовлення
- +380 (63) 679-97-75ВелоБайк-Сихів
- +380 (63) 113-66-37ВелоБайк-Винники
- +380 (96) 386-83-83Співробітництво та пропозиції
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Покришка Schwalbe Big Betty для DH та важких трас ендуро. Довгі блоки забезпечують максимально ефективне гальмування, надзвичайно жорсткі бокові шипи міцно утримують колесо на траекторії, а відкритий агресивний протектур чудово самоочищується
Ідеально як задня покришка для сухих та вологих умов в парі з Magic Mary.
| Тип покришки: | Безкамерна |
| Розміри: | 27.5"x2.40" |
| ETRTO: | 62-584 |
| Тип бортувального тросу: | Кевларовий |
| TPI: | 50 |
| Рекомендований тиск: | До 50 PSI (3.50 Bar) |
| Рекомендоване навантаження: | До 115 кг |
| Протектор: | HS608 |
| Колір контактної поверхні: | Чорний |
| Колір борту: | Чорний |
| Вага: | 1085 г |
- Заводський номер: 11654151

| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Schwalbe |
| Страна производитель | Германия |
| Вес | 1085 г |
| Материал | Резина |
| Посадочный диаметр шины | 27.5" |
| Назначение | Enduro |
| Состояние | Новое |
| Тип шины | Внедорожные |
| Ширина шины | 2.4 |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип | Для електровелосипедів |
- Цена: 4 555,20 ₴


