влевовправо

Велошина 29x2.60 (65-622) Schwalbe Johnny Watts 365 Performance GreenGuard SS DD ADDIX 4S Art 11159380
- Готово к отправке
- Код: 11159380
2 325 ₴
+380 (96) 119-09-00
Інтернет замовлення
- +380 (66) 463-40-63Viber-інтернет замовлення
- +380 (63) 679-97-75ВелоБайк-Сихів
- +380 (63) 113-66-37ВелоБайк-Винники
- +380 (96) 386-83-83Співробітництво та пропозиції
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Велошина Schwalbe Johnny Watts 365 забезпечує надійне зчеплення на будь-яких поверхнях та у будь-яку пору року.
- Double Defense - комбінований захист від проколів з 3-міліметрової високоеластичної спеціальної гуми під протектором та боковини SnakeSkin — також чудовий вибір для електровелосипедів.
- Green Guard - вставка для захисту від проколів товщиною 3 мм вздовж протектора на третину складається з переробленого натурального каучуку. Вона не тільки запобігає проколам, а й підвищує комфорт.
- SnakeSkin - покришки з технологією SnakeSkin мають легкий і гнучкий шар тканини в боковині, що робить її нечутливою до бокових порізів.
- E-Bike Ready 50. Швидкі електробайки потребують спеціальних покришок. Найкраще рішення - покришки з сертифікацією ECE-R75, яка чинна в усій Європі
| Тип покришки: | Камерна |
| Розміри: | 29"x2.60" |
| ETRTO: | 65-622 |
| Тип бортувального тросу: | Сталевий дріт |
| Compound: | ADDIX 4season |
| Максимальний тиск: | 2,6 Bar (38 PSI) |
| Рекомендоване навантаження: | до 120 кг |
| Протектор: | HS618 |
| Колір контактної поверхні: | Чорний |
| Колір борту: | Чорний / світловідбиваюча смуга |
| Вага: | 1305 г |

| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Schwalbe |
| Страна производитель | Германия |
| Вес | 1305 г |
| Материал | Компаунд |
| Посадочный диаметр шины | 29" |
| Назначение | Горные MTB |
| Состояние | Новое |
| Тип шины | Внедорожные |
| Ширина шины | 2.6 |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип | Для електровелосипедів |
- Цена: 2 325 ₴



