
Велошина 29x2.35 (60-622) Schwalbe Smart Sam Performance ADDIX B/B-SK Art 11159479
- Готово к отправке
- Код: 11159479
2 004 ₴
+380 (96) 119-09-00
Інтернет замовлення
- +380 (66) 463-40-63Viber-інтернет замовлення
- +380 (63) 679-97-75ВелоБайк-Сихів
- +380 (63) 113-66-37ВелоБайк-Винники
- +380 (96) 386-83-83Співробітництво та пропозиції
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Покришка Schwalbe SMART SAM можна встановити на електровелосипед зі швидкісним режимом до 25 км/год.
- Addix Performance Надзвичайно міцний та універсальний компаунд, однак не настільки легкий як в серії Evolution.
- Боковини LiteSkin - бокові стінки легкі та тонкі
| Розміри: | 29"x2.35" |
| ETRTO: | 60-622 |
| Тип покришки: | Камерна |
| Тип бортувального тросу: | Сталевий дріт |
| Mаксимальний тиск: | 55 PSI (3.5 Bar) |
| Рекомендоване навантаження: | до 125 кг |
| TPI (EPI): | 67 |
| Колір контактної поверхні: | Чорний |
| Колір борту: | Чорний |
| Вага: | 820 г |
- Заводський номер: 11159479

| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Schwalbe |
| Страна производитель | Германия |
| Вес | 820 г |
| Материал | Резина |
| Посадочный диаметр шины | 29" |
| Назначение | Горные MTB |
| Состояние | Новое |
| Тип шины | Внедорожные |
| Ширина шины | 2.35 |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип | Для електровелосипедів |
- Цена: 2 004 ₴

