
Велошина 27.5x2.60 (65-584) Schwalbe Tough Tom Active K-Guard SBC B/B-SK Art 11159169
- Нет в наличии
- Код: 11159169
1 100 ₴
+380 (96) 119-09-00
Інтернет замовлення
- +380 (66) 463-40-63Viber-інтернет замовлення
- +380 (63) 679-97-75ВелоБайк-Сихів
- +380 (63) 113-66-37ВелоБайк-Винники
- +380 (96) 386-83-83Співробітництво та пропозиції
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Покришка Schwalbe Tough Tom K-Guard це відмінний вибір покришки для використання на жорстких трасах. Ефективна для поїздок по бездоріжжю і сипкому ґрунту.
Краще працює на передньому колесі, для найкращих показників швидкості та зчеплення рекомендується використовувати в парі з покришкою Schwalbe Rapid Rob для заднього колеса
Протектор розроблений для подолання складних трас. Великі проміжки між шипами забезпечують хороше самоочищення, ефективне гальмування і чудовий контроль на поворотах.
K-Guard — Рівень захисту №3 стандартний та перевірений захисний шар. Він виготовлений з натуральної гуми та посилений волокнами Kevlar™.
| Тип покришки: | Камерна (Безкамерне використання: немає) |
| Розміри: | 27.5"х2.60" |
| ETRTO: | 65-584 |
| Тип бортувального тросу: | Сталевий дріт |
| TPI: | 50 |
| Рекомендований тиск: | 20-45 PSI (1.5-3.0 Bar) |
| Рекомендоване навантаження: | До 115 кг |
| Протектор: | HS463 |
| Заводський номер: | 11159169 (TIR-97-31) |
| Колір контактної поверхні: | Чорний |
| Колір борту: | Чорний |
| Вага: | 835 г |

| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Посадочный диаметр шины | 27.5" |
| Ширина шины | 2.6 |
| Производитель | Schwalbe |
| Страна производитель | Германия |
| Тип шины | Внедорожные |
| Назначение | Горные MTB |
| Материал | Резина |
| Вес | 835 г |
| Состояние | Новое |
- Цена: 1 100 ₴

