
Велошина 28x1.50 (40-622) Schwalbe G-One OVERLAND 365 RaceGuard TLE Folding E-50 4Season Art 11654469
- Готово к отправке
- Код: 11654469
2 688 ₴
+380 (96) 119-09-00
Інтернет замовлення
- +380 (66) 463-40-63Viber-інтернет замовлення
- +380 (63) 679-97-75ВелоБайк-Сихів
- +380 (63) 113-66-37ВелоБайк-Винники
- +380 (96) 386-83-83Співробітництво та пропозиції
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Гравійна покришка Schwalbe G-One OVERLAND 365 виготовлена за технологією Tubeless Easy, тому її можна використовувати без камери — це значно знижує загальну вагу і дозволяє не хвилюватися про проколи.
- RaceGuard — рівень захисту №4 Захисний шар, розроблений виключно для гоночних покришок. Спеціально розроблена гума і декілька шарів нейлонового волокна гарантує високу надійність при мінімальній вазі.
- Компаунд: Addix 4-Season Compound - чудове зчеплення за низьких температур, хороший опір коченню за будь-яких температур.
- Можна встановити на електровелосипед зі швидкісним режимом до 50 км/год.
Для гравійних доріг та лісових стежок навіть за несприятливих умов. Максимальне зчеплення на бездоріжжі, у тому числі з мокрим грунтом.
| Тип покришки: | Безкамерна |
| Розміри: | 28"x1.50" |
| ETRTO: | 40-622 (700x38C) |
| Тип бортувального тросу: | Кевларовий (фолдинговий) |
| TPI: | 50 |
| Рекомендований тиск: | max. 65 PSI (4.5 Bar) |
| Рекомендоване навантаження: | До 100 кг |
| Протектор: | HS622 |
| Колір контактної поверхні: | Чорний |
| Колір борту: | Чорний зі світловідбиваючою смугою |
| Вага: | 550 г |

| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Schwalbe |
| Страна производитель | Германия |
| Вес | 550 г |
| Материал | Кевлар |
| Посадочный диаметр шины | 28" |
| Назначение | Горные MTB |
| Состояние | Новое |
| Тип шины | Полуслики |
| Ширина шины | 1.5 |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип | Для електровелосипедів |
- Цена: 2 688 ₴

