
Велошина 28x1.50 (40-622) Schwalbe Marathon Performance GreenGuard TwinSkin, ADDIX Eco Art 11159394
- Готово к отправке
- Код: 11159394
1 998 ₴
+380 (96) 119-09-00
Інтернет замовлення
- +380 (66) 463-40-63Viber-інтернет замовлення
- +380 (63) 679-97-75ВелоБайк-Сихів
- +380 (63) 113-66-37ВелоБайк-Винники
- +380 (96) 386-83-83Співробітництво та пропозиції
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Велошина Schwalbe Marathon Performance.
- GreenGuard — Рівень захисту №5, Захист товщиною 3 мм. Третина цього шару виготовлена з перероблених натуральних матеріалів
- Лінійка Performance - відмінна якість для інтенсивного використання
- E-Bike Ready 50. Швидкі електробайки потребують спеціальних покришок. Найкраще рішення - покришки з сертифікацією ECE-R75, яка чинна в усій Європі
- Addix ECO - Найбільш екологічно чиста велосипедна покришка. Виготовлена на 100% з чистої гуми з яких, 98% не містить шкідливих речовин та 70% складається з перероблених і відновлюваних матеріалів: включаючи технічний вуглець із перероблених велосипедних шин (rCB)
| Тип покришки: | Камерна |
| Розміри: | 28"х1.50" / 700x38C |
| ETRTO: | 40-622 |
| Тип бортувального тросу: | Сталевий дріт |
| TPI: | 67 |
| Рекомендований тиск: | 50-80 PSI (3.5-5.5 Bar) |
| Рекомендоване навантаження: | До 10 кг |
| Протектор: | HS620 |
| Колір контактної поверхні: | Чорний |
| Колір борту: | Чорний / світловідбиваюча смуга |
| Вага: | 810 г |
- Заводський номер: 11159394

| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Schwalbe |
| Страна производитель | Германия |
| Материал | Резина |
| Посадочный диаметр шины | 28" |
| Назначение | Городской/дорожный |
| Состояние | Новое |
| Тип шины | Полуслики |
| Ширина шины | 1.5 |
- Цена: 1 998 ₴

