влевовправо

Крило заднє PoliSport X-cape Evo 26/29" Art 8622800001
- Готово к отправке
- Код: 8622800001
1 116 ₴
+380 (96) 119-09-00
Інтернет замовлення
- +380 (66) 463-40-63Viber-інтернет замовлення
- +380 (63) 679-97-75ВелоБайк-Сихів
- +380 (63) 113-66-37ВелоБайк-Винники
- +380 (96) 386-83-83Співробітництво та пропозиції
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Крило заднє PoliSport X-cape Evo підійде для будь-якої рами: хардтейл чи двопідвіс.
| Діаметр коліс: | 26" - 29" | |
| Матеріал: | Пластик | |
| Кріплення: | Декілька рівнів отворів для кріплення стяжками | |
| Довжина: | 650 мм | |
| Ширина: | 70 мм | |
| Вага: | 218 г | |
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Polisport |
| Крыло | Заднее |
| Материал | Пластик |
| Назначение | Горные MTB |
| Цвет | Черный |
| Состояние | Новое |
| Заднее крыло | |
| Длина заднего крыла | 65 см |
| Ширина заднего крыла | 9 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Размер | 26"-27.5"-29" |
| Комплект-перед-зад | Заднє |
- Цена: 1 116 ₴


