влевовправо

Крила комплект 27.5-29" SKS Mudrocker 12017 Art 096656
- Нет в наличии
- Код: 096656
3 425 ₴/комплект
+380 (96) 119-09-00
Інтернет замовлення
- +380 (66) 463-40-63Viber-інтернет замовлення
- +380 (63) 679-97-75ВелоБайк-Сихів
- +380 (63) 113-66-37ВелоБайк-Винники
- +380 (96) 386-83-83Співробітництво та пропозиції
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Комплект велосипедних крил SKS Mudrocker
Діаметр коліс: 27.5-29"
Ширина покришок: До 3.0"
Матеріал: Пластик
Довжина переднього крила: 490 мм
Довжина заднього крила: 840 мм
- Переднє: Крило кріпиться до горили вилки на болтове кріплення та стяжками до штанів вилки
- Заднє: Крило кріпиться на задній трикутник рами, завдяки ременям velcro (Кріплення: Швидкоз`ємне на липучках)

| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Германия |
| Производитель | SKS |
| Крыло | Переднее/заднее |
| Материал | Пластик |
| Назначение | Горные MTB |
| Цвет | Черный |
| Состояние | Новое |
| Переднее крыло | |
| Длина переднего крыла | 49 см |
| Крепление переднего крыла | В шток вилки |
| Заднее крыло | |
| Длина заднего крыла | 84 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Размер | 27.5"-29" |
| Комплект-перед-зад | Комплект |
- Цена: 3 425 ₴/комплект



