влевовправо

Крила комплект 27.5"-29" SKS Bluemels BASIC 65мм 11819 Art 027421
- Готово к отправке
- Код: 027421
2 450 ₴/комплект
+380 (96) 119-09-00
Інтернет замовлення
- +380 (66) 463-40-63Viber-інтернет замовлення
- +380 (63) 679-97-75ВелоБайк-Сихів
- +380 (63) 113-66-37ВелоБайк-Винники
- +380 (96) 386-83-83Співробітництво та пропозиції
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Комплект велосипедних крил SKS BLUEMELS BASIC 65мм кріплення стаціонарне.
Включає комплект розпірок, фіксований міст із нержавіючої сталі та монтажні матеріали.
- Розмір коліс: 27.5” / 28" / 29" з шириною шини до 65 мм
- Ширина профіля 65 мм
- Рекомендована ширина покришок 54-60 мм
- Захисна система кріплення ASR (Automatic Stay Release)
- Довжина крил: Переднє: 680 мм / Заднє: 1185 мм
- Матеріал: Пластик (поліпропілен)
- Колір: чорний
Кріплення:
Переднє: болтове, на горилу вилки / стійка на кріплення вилки
Заднє: болтове, на перетинку рами між перами / стійка на кріплення рами

| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | SKS |
| Страна производитель | Германия |
| Цвет | Черный |
| Крыло | Переднее/заднее |
| Материал | Пластик |
| Назначение | Горные MTB |
| Состояние | Новое |
| Заднее крыло | |
| Длина заднего крыла | 1.185 см |
| Крепление заднего крыла | Стационарное |
| Переднее крыло | |
| Длина переднего крыла | 68 см |
| Крепление переднего крыла | Стационарное |
| Пользовательские характеристики | |
| Размер | 27.5"-29" |
| Комплект-перед-зад | Комплект |
- Цена: 2 450 ₴/комплект




